O nas

Nasze biuro wyróżnia się na rynku nieruchomości profesjonalizmem, fachowością i indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami, w postępowaniu mediacyjnym i negocjacjach oraz w zakresie notarialnym. Wykwalifikowany zespół pracowników – poprzez swoją rzetelność, uprzejmość i zaangażowanie w obsługę każdego Klienta – zapewnia poczucie komfortu, a przede wszystkim zaufania i bezpieczeństwa w transakcji. Nasi doradcy kształceni są nie tylko pod kątem sprzedaży, ale również prawnym. Cechuje nas zaangażowanie i miłość do naszej pracy.

Praca doradcy ds. nieruchomości niewątpliwie i każdorazowo wymaga szczegółowej analizy stanu prawnego nieruchomości. Branża nieruchomości jest o tyle specyficzna, że od kilku lat – w związku ze zniesieniem obowiązku posiadania licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami – nie ma możliwości weryfikacji stopnia przygotowania zawodowego, posiadanej wiedzy merytorycznej i praktycznej osób pracujących jako doradcy nieruchomości. Sposób działania wielu niewykwalifikowanych pośredników przyczynił się do znacznego obniżenia jakości świadczonych usług, coraz dalej posuniętą krytykę zawodu oraz utratę zaufania społecznego.

Tak powstał pomysł konsolidacji usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z naszym wieloletnim doświadczeniem prawniczym, mediacyjnym oraz notarialnym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, połączyliśmy pośrednictwo w obrocie nieruchomościami z bezpośrednią, kompleksową i bezpłatną obsługą prawną przeprowadzanych transakcji.

Najwyższy czas pokazać, że zawód doradcy ds. nieruchomości może być zawodem prestiżowym i wartościowym, traktowanym z należytym poważaniem i poszanowaniem, jeśli tylko wykonywany jest z uwzględnieniem obowiązujących norm, standardów oraz odpowiedniego przygotowania merytorycznego i praktyki.

Nasze oferty przygotowujemy profesjonalnie i rzetelnie, z dużą dbałością o szczegóły i poczuciem estetyki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednie przygotowanie oferty znacząco skraca czas poszukiwań Klienta, pozwala także uzyskać najkorzystniejszą cenę nieruchomości i przyspiesza proces przeprowadzenia transakcji.

W ofertach uwzględniamy wszelkie potrzebne informacje, weryfikujemy stan prawny nieruchomości i odpowiadamy na wszelkie pojawiające się pytania. Naszym atutem jest kompleksowa oraz dokładna weryfikacja potrzeb Klienta, by świadczone przez nas usługi spełniały Jego oczekiwania.

W zależności od potrzeb Klienta oraz indywidualnych cech każdej nieruchomości, realizujemy niestandardowe kampanie w mediach społecznościowych, organizujemy domy otwarte i tworzymy materiały graficzne.

Jakość, doświadczenie, wiedza i profesjonalizm

to tylko niektóre z naszych atutów, a ochrona interesów naszych Klientów, pewność i bezpieczeństwo obrotu prawnego to nasze najwyższe priorytety.