Okazja! Mieszkanie w kamienicy, Centrum Krakowa

Kraków,

329000.00

8272,57 zł/m2

Typ nieruchomości: mieszkanie
Powierzchnia: 39.77 m2
Ilość pokoi: 2
Ilość łazienek:
Garaże:

Opis oferty

W ofercie mamy dla Państwa mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,77 m2 dwu poziomowe. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą przeznaczyć mniejszą dostępną kwotę na zakup komfortowego mieszkania, czy też przyszłych inwestorów ukierunkowanych na wszelkiego rodzaju najem.

Mieszkanie sprzedawane jest w wariantach:

 • do remontu (cena ofertowa);
 • stan deweloperski (cena ofertowa + 3000 zł/m2);
 • wykończone „pod klucz” (indywidualna wycena).

Polecamy, jeżeli nie masz doświadczenia w wykonywaniu remontów, możemy pomóc Ci w koordynowaniu remontu Twojego mieszkania do stanu Developerskiego lub „Na Gotowo”.

Zakres Prac Remontowych:
Założenia projektowe uwzględniają prace budowlane m.in. w poniższych zakresach:

 • Remont/przebudowa elewacji frontowej, elewacji od strony podwórza, piwnic;
 • Wykonanie wymiennikowni lub kotłowni z wykorzystaniem sieci MPEC;
 • Wymiana instalacji elektrycznej, WOD-KAN w częściach wspólnych budynku (bez rozprowadzania instalacji w lokalach);
 • Przebudowa instalacji gazowej lub jej likwidacja w częściach wspólnych budynku (w zależności od możliwości budowy kotłowni z sieci MPEC);
 • Remont instalacji wentylacji;
 • Remont/rozbudowa ścian, stropów, poddaszy, balkonów, klatek schodowych;
 • Wykonanie miejsc na rowery w obrębie podwórka;
 • Wymiana konstrukcji i poszycia dachu;
 • Budowa stropu pomiędzy ostatnim piętrem a poddaszem.

Obecnie wykonywana jest dokumentacja projektowa. Czas otrzymania pozwolenia na budowę szacujemy na II kwartał 2022. Finansowanie prac zapewnione będzie poprzez kredyt bankowy zaciągnięty przez Wspólnotę Mieszkaniową.

Miesięczna opłata na pokrycie raty kredytu Wspólnoty Mieszkaniowej będzie wynosić ok. 15 zł/m2 i zostanie ujęta w czynszu.

LOKALIZACJA:

Podgórze – Ulica Kalwaryjska znajduje się w wyjątkowej dzielnicy Krakowa, nazywanej Podgórzem. Jest ono oficjalnie uznane za pomnik historii. Podgórze niegdyś stanowiło odrębne miasto. Zostało przyłączone do Krakowa w początkowym okresie XX wieku, a dokładniej – w 1915 r.

Najbliższe otoczenie stanowią zielone Bulwary Wiślane, zachęcające do aktywności fizycznej nad brzegiem rzeki. W zasięgu kilku minut spaceru znajdziemy także nowoczesne centra biznesowe.

Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych. Przystanki komunikacji miejskiej (autobusowy i tramwajowy) usytuowane są w odległości 2 minut spacerem od kamienicy, Dworzec Główny MPK oraz PKP oddalony jest o 20 minut, zaś Port Lotniczy Kraków-Balice znajduje się ok. 20 minut jazdy samochodem.

Zachęcam do kontaktu oraz zapraszam na prezentację.
tel.: + 48 609 501 537
e-mail: anna.zerda.agent@gmail.com

1) jako biuro prawne wyjaśniamy klientom zagadnienia prawne i zapewniamy obsługę prawną transakcji, bez dodatkowych kosztów,
2) pomagam uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości,
3) współpracuję z renomowaną i prężnie działającą kancelarią notarialną, zapewniając moim klientom preferencyjne stawki notarialne.

Nota prawna:
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych aktów prawnych, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

Treść i wzorzec ogłoszenia oraz materiały w nim zawarte (w tym zdjęcia, spacery wirtualne i inne) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługującej spółce pod firmą Law & Estates Group sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie bez wyraźnej zgody podmiotu uprawnionego jest zabronione, stanowi naruszenie praw autorskich i podlega karze.

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 329000.00

Powierzchnia: 39.77

Lokalizacja: Kraków

Ofertę przygotował:
Anna Żerda
Email: anna.zerda.agent@gmail.com
Nr telefonu: 609501537

Udogodnienia

  Lokalizacja

   Magdalena Kopaczewska

   Doradca ds. nieruchomości

   Masz pytania odnośnie tej nieruchomości? Napisz do mnie:

   Lub zadzwoń:   + 48 508 680 520